• odtululerdershanesi@gmail.com

    Sincan Özel Lise

    Sincan özel lise konusunda zengin seçeneklere sahip bir ilçe olduğu için akademik anlamda da başarılı bir ilçedir. Ankara’nın en önemli ilçelerinden birisi olan Sincan özel lise seçenekleri konusunda da oldukça önemli kurumlara ev sahipliği yapıyor. Dershanelerin liselere dönüşmesi ile özel lise sayıları artış gösterdi doğal olarak. Yoluna özel lise olarak devam eden eğitim kurumları da dershane gibi geniş kapsamlı özel liseler olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bu durum da özel liselerin donanımı artırmakta ve başarı grafiğini daha da yükseltmektedir. Ayrıca özel lisede eğitim gören öğrencilerin üniversiteye giriş konusunda da çok başarılı oldukları görünüyor. Sadece üniversite kazanmakla kalmayıp, istenilen okulun istenilen bölümüne yerleşmeyi de başarıyorlar.

    Ankara Sincan özel lise seçeneklerine bakıldığında öne çıkan eğitim kurumu Odtülüler Özel Lise oluyor. Ankara’nın dört bir yanındaki şubeleri ile başkentin başarı oranını zirveye çıkartan Odtülüler Okulları, Sincan özel lise şubesiyle de Sincan’daki öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor. Odtülüler Sincan Özel Lise, donanımı ve imkanları ile bölgedeki okullardan bir adım önde olmayı başarıyor. Odtülüler Sincan Özel Lise şubesinin geçmiş yıllardaki yüksek başarı oranı da öğrenciler ve ebeveynler tarafından tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında gösteriliyor. Peki, Odtülüler Sincan Özel Lise’de neler var?

    Odtülüler Sincan Özel Lise, tecrübeli eğitimciler tarafından kurulduğu için tamamen eğitime odaklı bir anlayış benimsemektedir. İşin ticari boyutuyla çok ilgilenmedikleri için en büyük hedefleri ülkeye faydalı genç nesiller yetiştirmek. Odtülüler Sincan Özel Lise binası, tüm özellikleri ile kaliteli bir eğitim için elverişli durumdadır. Geniş ve ferah bir binaya sahip olan Odtülüler Sincan Özel Lise, optimum boyuttaki sınıfları ile öğrencilerin rahat etmesini sağlar. Ayrıca Odtülüler Sincan Özel Lise’nin sahip olduğu laboratuvar, bilişim sınıfı, oyun ve etkinlik alanı gibi ortamlar, öğrencilerin her alanda kendilerini geliştirmesine olanak verir. Tecrübeli ve donanımlı eğitimci kadrosu ile derslerden tam verim alan Odtülüler Sincan Özel Lise, rehberlik faaliyetleri ile de öğrencilerle bire bir ilgilenerek öğrencilerin moral ve motivasyonlarının artmasını sağlarlar.