• info@odtululerokullari.com

   

  Odtülüler Okulları , 9 yıl önce modern çağın dinamiklerini kaliteli eğitim anlayışı ile harmanlama hedefiyle yola çıktı. İlk günden bu yana profesyonel çalışma yöntemi ve alanında uzman ekibiyle üst düzey hizmet sunan kurum; öğrencilerin geleceğini başarıyla inşa etmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
  Odtülüler Kurumu, koçluk konseptli eğitim yöntemi ile öğrencilerin geleceğini başarı ve huzurla şekillendirmektedir. Köklü deneyimleri, kaliteyi esas alan hizmet anlayışı ve seçkin eğitim tarzıyla öne çıkarak; sınav yolculuğunda anne babaların ve öğrencilerin rotasını aydınlatan ışık olmaktadır.
  Odtülüler Eğitim Kurumu; çalışmalarında bilimi ve mükemmeliyetçiliği ön plana koymaktadır. Bu sayede kalıplaşmış, ezbere dayalı ve çağın yeniliklerinden uzak eğitim anlayışını yok ederek; yerine modern, başarı odaklı ve keyifli bir eğitim anlayışı yerleştirmiştir. Odtülüler Eğitim Kurumu; 9-12 arası sınıflarda ara sınıf programı, TEOG programı, mezun programı ve daha pek çok seviyeye uygun eğitim sağlamaktadır.

  Araştıran, sorgulayan ve ezbere değil öğrenmeye odaklanan bireyler yetiştiren kurum; tüm sınav süreçlerinde ebeveynlerin en önemli destekçisi olmaktadır. Öğrenciler yüksek motivasyona dayalı eğitim modeli ile başarılarını katlarken, velilere sınav sürecinde profesyonel bir hizmet temin etmenin güvenini yaşamak kalır

  Odtülüler Okulları

  Hem ebeveynler hem de öğrencilik çağındaki çocukların en ciddi kaygısı, başarı konusundadır. Akademik başarının olmadığı yerde farklı başarıların gelme ihtimali düştüğü için ilk hedef her zaman akademik başarıdır. Fakat eğitim hayatının bazı zorlukları vardır ve öğrenciler de veliler de bu zorlukların üstesinden gelmek için çözümler aramaktadırlar. Akademik başarıyı engelleyen tüm sorunlar dershane desteği ile ortadan kaldırılabilir. Bu konuda doğru tercih, en başarılı kurumlardan biri olan Odtülüler Okulları’dır. Ankara’nın en başarılı dershanelerinden birisi olan Odtülüler Okulları, uyguladığı benzersiz yöntemlerle öğrencilerin hep ileriye doğru adım atmasını sağlar. Odtülüler Okulları’nın ayrıcalıklarından bazıları ise şöyledir:

  • Öğrenci Koçluğu

  Odtülüler Okulları’nın öğrenci koçluğu uygulaması ile öğrenciler okul ve dershane dışında da derslerle ilgilenmeyi öğrenir. Öğrenciler çalışma odalarını yönetmeyi, düzenli çalışma alışkanlığı edinmeyi ve tek başına çalışırken en yüksek performansı nasıl sağlayacağını öğrenerek kendi kendinin verimini artırabilir. Odtülüler Okulları sadece akademik alanda başarılı öğrenciler değil, sorumluluk sahibi bireyler de yetiştirir.

  • Öğrenci Motivasyon Sistemi

  Daha önce eğitim hayatında başarısız olmuş öğrencileri yeniden başarıya inandırmak çok zordur. Başarıya odaklanamayan öğrencilerin başarılı olma ihtimali de yoktur. Odtülüler Okulları, gerçekte çok başarılı olabilecek kadar zeki olmasına rağmen düşük notlar alan öğrencilerin içindeki hazineyi ortaya çıkartır. Motivasyon eksikliğinin ne kadar tehlikeli olduğunun bilincinde olan Odtülüler Okulları, rehabilitasyon faaliyetleri ile öğrencilerin pozitif düşünebilmelerini sağlar. Böylece özellikle merkezi sınavlarda ortaya çıkan kaygılar yerini yüksek motivasyona bırakır.

  • Öğrenci Etüt Sistemi

  Odtülüler Okulları’nın etüt sistemi sayesinde her öğrenci kendi kapasitesinin maksimumuna ulaşır. Ders etkinlikleri ve deneme sınavları sonucunda öğrencinin durumuna bakılır. Bu inceleme sonucunda öğrencinin eksikleri tespit edilerek etüt sistemi devreye sokulur. Böylece yıl sonunda öğrenci, %100 kapasiteyle geleceğe hazır olur.

  • Öğrenci Takip ve Veli Bilgilendirme Sistemi

  Odtülüler Okulları, her öğrencisi ile ayrı ayrı ilgilenir. Sınıf mevcutlarını az tutarak öğrencileri daha iyi takip edebilen Odtülüler Okulları, her öğrenciyi kapsamlı bir şekilde değerlendirir ve gelişimini adım adım takip eder. Ardından öğrencinin akademik konudaki tüm bilgilerini veliler ile paylaşarak ebeveynlerin çocuklarındaki ilerlemeyi görmesini sağlar.